نشست صمیمی رئیس هیأت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت علوم، تحقیقات وفناوری خراسان رضوی با اعضای دبیرخانه این هیأت

 

آقای دکتر کافی رئیس هیأت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت علوم، تحقیقات و فناوری خراسان رضوی صبح امروز شنبه 16/4/97 در نشستی صمیمی با اعضای دبیرخانه و کارشناسان این هیأت شرکت کرد .

در ابتدای این نشست آقای دکتر جعفری ثانی دبیر هیأت مذکور گزارشی مختصر از عملکرد و فعالیت های انجام شده هیأت در سال 96و سه ماهه اول سال جاری ارائه داد وبه چالش های فراروی این هیأت در خصوص کیفیت آموزش عالی استان اشاره کرد.

ایشان گزارشی مختصر از استقرار و راه اندازی سامانه H.E.S ، سامانه فرایند بازدید الکترونیکی همچنین تصویب فرمول پرداخت حق الزحمه در هیأت امنای شرق کشور، پیگیری ایجاد کارگروه پیش گیری از جرائم آموزش عالی استان، برگزاری دوره توانمندسازی کارشناسان هیأت های استانی سه استان خراسان رضوی، جنوبی، شمالی و همچنین نظارت و همکاری با وزارت علوم در خصوص بازدید از سایر استان‌ها ارائه داد.

در ادامه این نشست کارشناسان دبیرخانه نیز گزارشی مختصر از زیرنظام های خود ارائه دادند .

آقای دکتر کافی ضمن تشکراز خدمات ارائه شده توسط دبیرخانه هیأت استانی کارکرد سالم و آلوده نشدن به تهدید و تطمیع در دبیرخانه را از مزایای بسیار ارزشمند این دبیرخانه دانست و بر این موضوع تأکید کرد که همگان اکنون واقف شده اند که این دبیرخانه هدفی بجز ارتقای کیفیت آموزش عالی ندارد . ایشان در زمینه تأمین نیروی انسانی برای دبیرخانه هیأت راه حل‌هایی ارائه دادند و دستوراتی را صادر کردند.

 

IMG-20180707-WA0000