برگزاری کارگاه آموزش آشنایی با فعالیت‌ها و برنامه‌های هیأت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت علوم، تحقیقات و فناوری خراسان رضوی ویژه اعضای حقیقی دوره پنجم

کارگاه آشنایی با مأموریت، سیاست‌ها و رویه‌های هیأت ناتک عتف خراسان رضوی ویژه اعضای حقیقی دوره پنجم این هیأت روز دوشنبه مورخ  1398/10/23  به مدت چهار ساعت درمحل دبیرخانه هیأت برگزار شد.

 پس از تلاوت آیاتی چند از قرآن مجید، آقای دکتر حسین جعفری ثانی دبیر هیأت ضمن خوش‌آمد گویی به اعضا و تسلیت ایام و اتفاقات هفته‌های اخیر در کشور و تبریک به اعضای جدید، با تشریح مأموریت، سیاست‌ها و رویه‌های موجود گزارشی از اقدامات و فعالیت‌های هیأت نیز  ارایه کرد.

سپس هر یک از اعضای حقیقی حاضر در کارگاه یادشده، گزارش مختصری از ساختار دانشگاه خود ارایه دادند، در این کارگاه دکتر جعفری ثانی با ارایه‌ نظریه‌های مدیریت و برنامه‌ریزی درسی نوین، استفاده از این نظریه‌ها را در آموزش عالی استان خواستار شد.

در ادامه هر یک از کارشناسان مسؤول زیر نظام‌ها ضمن ارایه گزارش مختصر از عملکرد زیرنظام‌ها به بررسی و تحلیل نقاط قوت و ضعف و تهدیدها و فرصت‌های آن‌ها پرداختند. کارگاه ساعت 12 خاتمه یافت.

 

jalase doshanbe 98-jadid

 

jalase doshanbe-98-jadid

 

 

 

rotbebandi

1543317620-n1

1544

1543317657-n3